Kdo používá Metalcraft


/ Uživatelé Metalcraft

Přípravky Metalcraft jsou vhodné nejen pro začátečníky a domácí kutily, ale i pro profesionály. Mohou být použity pro velmi rozmanité spektrum aplikací. Jsou určeny pro ty, kteří pracují s ohýbáním a tvářením oceli poprvé, ale i pro zkušenější uživatele, kteří tyto přípravky využívají pro urychlení práce či rozšíření možností jejich řemeslné dílny. Spolu s přípravky také nabízíme návody, jak přípravky používat. Níže se dozvíte více o tom, kdo používá nástroje Metalcraft, a také si přečtěte, co o přípravcích Metalcraft říkají jejich uživatelé.


/ Kdo používá Metalcraft?

Metalcraft je multifunkční systém přípravků díky kterému můžete popustit uzdu své fantazii. Díky tomuto systému získáte možnost výroby nespočtu nápaditých a kreativních výrobků, systém je určen pro všechny věkové kategorie a lze jej využít mnoha způsoby.


Metalcraft v domácnosti

Metalcraft je užitečný v domácnosti i na zahradě. Nejde jen o projekty z kované oceli, ale můžete vytvářet držáky, spony, pásky nebo speciální upevňovací prvky a upravovat cokoliv v celém domě. Na zahradě si můžete udělat ploty, brány, mříže a podpěry pro rostliny a stromy. Můžete si vyrobit háčky, police a regály, pro vaši garáž nebo přístřešek a mnoho dalšího.


Metalcraft jako hobby

Metalcraft je skvělý koníček, pokud vás baví vytvářet různé věci. Mnoho našich zákazníků pracuje se dřevem a s keramikou a rádi kombinují kov s dřevem nebo keramikou. Někteří z našich zákazníků jen hledají něco nového a přípravky Metalcraft jim otevírají další dveře k novým nápadům a zajímavým výrobkům.


Metalcraft jako možnost přivýdělku či počátek podnikání

Pro některé se to, co začalo jako koníček, změnilo v další zdroj příjmů, díky čemuž začaly vyrábět zakázkové kované železné výrobky nebo řemeslné předměty k prodeji v obchodech. Mnoho zákazníků provedlo kariérní změnu a investovalo do dílenského baličku Metalcraft, protože je to doslova ,,podnikání v krabici´´.


Metalcraft ve školství

Přípravky Metalcraft jsou stále oblíbenější ve školách a školících centrech. Nabízejí nízké náklady, efektivní úvod do práce s kovem a jsou bezpečné, protože nezahrnují práci s žhavým kovem, svařování nebo strojní obrábění. Nástroje umožňují studentům vytvořit ručně vyrobené předměty, což dává studentům pocit úspěchu. Metalcraft je používán i ve vysokoškolském, odborném studiu a ve střediscích pro vzdělávání mládeže a dospělých v technických obotek záměčník, nástrojař, mechanik, klempíř, truhlář a dalších oborech. Rozvijí nejen dovednosti v oblasti zpracování kovů a strojírenství, ale také rozvíjí obchodní a podnikatelské dovednosti. Také se používá při rehabilitaci lidí v různých speciálních školách, nemocnicích a charitativních organizací.


Metalcraft a komerční podniky

Nesčetné podniky na celém světě používají nástroje Metalcraft při komerční výrobě produktů zahrnující prvek z kovu. Naše přípravky se používají k výrobě produktů, jako jsou brány, oplocení, balustrády, nábytek a bezpečnostní mříže. Také se využívají k výrobě menších spotřebních výrobků, jako jsou domovní cedule, osvětlení a mnoho dalších výrobků pro domácnost a zahradu.


Nespočet průmyslových aplikací

Jedná se o robustní nástroje určené pro průmyslové použití i pro kutily. Díky svým vlastnostem pro zpracování kovů jsou užitečné pro mnoho komerčních, průmyslových a zemědělských učelů. Od výrobních prací pro údržbu a výrobu konkrétních součástí máme mnoho zákazníků, kteří využívají naše nástroje k řezání, děrování a tvarování kovů.